Let's Rock By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Eğlencesi bol bu mükemmel özellikleri olan oyuna siz de hemen sahip olun ve çocukların eğlenmesine fırsat tanıyın.

 Çocukların sevdiği, istediği tüm özelliklere sahip olan bu oyunda çocuklar çok eğlenecek. Çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan bu oyun onların gelişimi için de çok yararlı olacak. Pek çok farklı hayvanın ismini öğrenecekleri bu oyunda onları bekleyen pek çok sürpriz de bulunmakta. Çocukların en sevdiği çocuk şarkılarına sahip olan bu oyununun her bölümünde bu şarkıları dinlemek mümkün. Pek çok hayvan ve doğa şarkısı sayesinde çocuklar artık çok daha pozitif olacaklar. Ve vaktini bu oyunla geçiren çocuklar hiç sıkılmayacak. Anne ve babaların da bu oyun sayesinde içi rahat edecek. Çünkü çocuklar bu oyunu ne kadar çok oynarsa o kadar çok şey öğrenir.

 Çocukların hem eğlenmesini hem de bir şeyler öğrenmesini sağlayan bu oyun onların verimli zaman geçirmesini de sağlayacak. Özellikle 3-6 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyun onların gelişim alanlarını da desteklemekte. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayan bu oyun onların okula hazırlanmalarına da zemin hazırlayacak.

 Çocuklar için üretilmiş olan bu harika oyuna siz de hemen sahip olun ve çocukların eğlenerek bir şeyler öğrenmesine fırsat tanıyın. Bu oyuna sahip olmak çok kolay. Sadece indir butonuna bir kere basmanız bu oyuna sahip olmanız için yeterli olacak. 

Daha Fazla Göster
Let's Rock By BabyBus indir